Ми раді вітати Вас на сайті !
Оновлення сайту виконується постійно - будьте в курсі усіх проблем, що стосуються імміграції і життя в Іспанії!
Шановні відвідувачі і користувачі сайту "ГОЛОС УКРАЇНИ В ІСПАНІЇ"!

САЙТ ДОПОМОГИ І ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНСЬКИМ ІММІГРАНТАМ В ІСПАНІЇВідмова у візі в Іспанію

http://spainruslegal.com/apellyatsii-v-konsulstvo-i-verhovnyj-s/

Апеляція  (звернення, скарга) – є одній з форм оскарження рішення судового органу першої інстанції. Це розгляд певної справи по суті органом другої інстанції за скаргою однією із сторін на рішення, винесене першою інстанцією. Справа повторно розглядається при безпосередньому дослідженні доказів органом вищої інстанції з винесенням ухвали, яка може значно відрізнятися від первинного вироку, у тому числі, як в кращу, так і в гіршу сторону для того, хто подає апеляцію.

Згідно з міжнародними і внутрішніми правовими положеннями різних країн, посольство або консульство країни, яку ви хочете відвідати, має право без жодного попереднього пояснення причин відмовити будь-якому заявникові у в'їзді до своєї країни. Правила отримання візи, в'їзду, виїзду і перебування на території будь-якої суверенної держави регулюються міжнародними угодами та конвенціями (Шенгенська угода, Дублінська конвенція, Женевська конвенція і т.д.), а також, внутрішніми правовими нормами і законами тієї держави, куди ви маєте намір поїхати.

Посольство має повне право відмовити вам у видачі в'їзної візи.  Співробітник посольства, який проводить з вами попередню співбесіду, має бути повністю переконаний в достовірності наданих вами документів, а також про конкретні цілі і терміни вашого передбачуваного перебування в країні.

Конкретні причини відмов у видачі візи, якими оперують посольства в своїх рішеннях, дуже різні і певній класифікації не піддаються, але ви повинні мати на увазі, що відмова у видачі вам візи ще нічого сам по собі не означає – ви маєте повне право оскаржити дане рішення співробітника консульства, тим більше що частенько таке рішення приймається врозріз із загальними правилами, що діють.

Серйозною проблемою буде те, що ви своєчасно не оскаржили дане негативне рішення у випадку коли вам відмовили у видачі візи. Якщо ви не оскаржили відмову у встановлених на те законом терміни самі або за допомогою юриста, то ви повністю згодні з формулюванням і мотивами відмови, які вказав працівник візового відділу консульства.

При цьому, в більшості  випадків, посольство не вказує і не пояснює дійсних мотивів і тих причин, що викликали за собою відмову, що в майбутньому може привести до тривалої заборони на в'їзд не лише до країни, що відмовила вам у видачі візи, а і до неможливості здобуття в'їзної візи і в інші країни Шенгенської угоди.

По іспанському закону термін подачі апеляції складає 30 днів з моменту здобуття повідомлення про відмову. Апеляція складається по певній юридичній формі, згідно з вимогами самого консульства. Складену і переведену апеляцію вам буде необхідно підписати особисто. Відповідь на подану апеляцію ви отримаєте на свою домашню адресу, або ж на адресу вашого легального представника, вказану додатково.

В разі повторної відмови (хоча якщо перша апеляція була складена іспанським кваліфікованим адвокатом з дотриманням всіх юридичних форм і базувалася на конкретних порушеннях, допущених консульським службовцем при винесенні ухвали, а не апелювало рішення в своєму цілому, то відсоток можливої відмови нікчемний) ви маєте право подати апеляцію на повторну відмову у видачі вам в'їзної візи до Верховного Суду Іспанії в Мадриді.

Терміни подачі такої апеляції складає 2 місяці з моменту здобуття відмови, і подаватися вона може виключно іспанським адвокатом за вашим дорученням. Оскільки дана апеляція вже не є адміністративною, то терміни її розгляду Верховним Судом може затягнутися на декілька років (звичайно від 2 місяців до 5 років) залежно від того, наскільки в даний момент завантажена Іспанська Юстиція.

Майте на увазі, що при подачі такої апеляції, ви будете вимушені сплатити окрім відповідних гонорарів вашого адвоката, так само і послуги Прокурора Трибуналів Іспанії, без якого подання вашої апеляції до Верховного Суду Іспанії неможливе.

Зі всього вищесказаного, у випадку якщо ви дістали первинну відмову у візі, поза сумнівом вашим пріоритетом має бути грамотне складання і своєчасна подача адміністративної апеляції в посольство, що відмовило вам у видачі візи, і, паралельно копії в Міністерство Закордонних Справ Іспанії.

Ми настійно рекомендуємо вам скористатися послугами кваліфікованих іспанських адвокатів, що знають на своїй практиці, а не по чутці, юридичні форми і порядок складання таких апеляцій, адже від кваліфікації, досвіду і сумлінності вашого легального захисника вирішується питання про те, зможете чи ні ви виїхати до Європи найближчими роками, або ж у вашій справі стоятиме штамп про заборону на в'їзд до Європейських країн від 6 місяців до 5 років, а в деяких випадках – до 10 років.

Так само, варто взяти до уваги, що іспанському адвокатові посольство Іспанії не має права відмовити у відновленні вас в праві на здобуття візи, без пояснення письмово реальних і об'єктивних причин, що привели до рішення у відмові, і такі мотивації, як недостатність акредитації економічних засобів або безпідставне підозріння у вашому неповернення на Батьківщину тут не проходять.

До того ж, як і у всіх країнах світу, в Іспанії існує і реально застосовується на практиці ознака "інстанционністі" – вірогідність того, що своєму, іспанському адвокатові, на рівних з неіспанським адвокатом позиціях його підзахисного відмова у видачі візи посольством зводиться практично до нуля. Адже дана апеляція не є судовою, а всього лише адміністративно. Як ви думаєте, до якого адвоката іспанська адміністрація буде прихильнішою – до свого або іноземному? Зрозуміло – іспанський адвокат платить свої прибуткові податки в іспанську казну, звідки і отримує свою зарплату адміністрація, адже апеляція є адміністративною!

Підготовка апеляції це досить трудомісткий логічний і правовий процес і тому, якщо ви ніколи до цього не стикалися з подібною процедурою, вам буде доцільніше звернутися до компетентного в таких питаннях адвоката, а не займатися складанням і подачею апеляції власноручно.

Ви також повинні мати на увазі, що жодна апеляція не дає повної гарантії, що віза буде вам відкрита! Гарантувати 100% виграш справи – доля непрофесіоналів! Але, маючи на руках офіційну відповідь консульського відділу з приводу відмови вам у видачі візи, ви матимете можливість визначитися з вашими подальшими діями, аж до повторної подачі заяви (з новим запрошенням і новим пакетом документів) на відкриття даної категорії візи. Не дивлячись на відмову, що дістала раніше, ви матимете можливість подати документи на здобуття візи, в посольство іншої країни, якщо буде змінена країна вашого візиту.

Апеляція – це, у багатьох випадках, остання можливість обгрунтовано довести Консульському офіцерові правоту ваших намірів і відповідно переконати його відкрити вам візу.

Наші кваліфіковані іспанські адвокати буду завжди раді допомогти вам у цій нелегкій справі!