Ми раді вітати Вас на сайті !
Оновлення сайту виконується постійно - будьте в курсі усіх проблем, що стосуються імміграції і життя в Іспанії!
Шановні відвідувачі і користувачі сайту "ГОЛОС УКРАЇНИ В ІСПАНІЇ"!

САЙТ ДОПОМОГИ І ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНСЬКИМ ІММІГРАНТАМ В ІСПАНІЇ

Телефон допомоги і орієнтації 

нашим співвітчизникам у Іспанії

 


З 15 липня 2010 року у Мадриді почав працювати безкоштовний телефонний консультаційний сервіс як для постійно проживаючих співвітчизників, так і для туристів, які приїжджають відпочити у Іспанію.

«Телефон допомоги і орієнтації нашим співвітчизникам у Іспанії» +34 91 367 22 37 / +34 662 490 014 - це повністю безкоштовні консультації з усіх питань, пов'язаних з імміграцією в Іспанії та екстрена допомога і довідкові консультації для туристів, відпочиваючих у Іспанії. За нашими телефонами ви завжди зможете своєчасно, якісно і безкоштовно  мати кваліфіковану консультацію відносно усіх проблем, пов'язаних з імміграцією, трудовим законодавством, перекладом  та легалізацією документів і так далі.

Наші кваліфіковані оператори, що проживають на території Іспанії більш 20 років і які мають іспанське громадянство, завжди готові відповісти на усі ваші запитання, або порадити фахівців, що зарекомендували себе, не лише у Мадриді, але і в інших регіонах Іспанії. До нас можуть звертатися і українські туристи, що тимчасово знаходяться у Іспанії, - «Телефон допомоги і орієнтації нашим співвітчизникам у Іспанії» допоможе усім, хто потребує допомоги.

Усі консультації, що надаються нашою службою, є орієнтаційними і не можуть бути, ні у якому випадку, прирівнюватися до консультацій професійних юристів. У випадках, коли є необхідність професійних консультацій, «Телефон допомоги і орієнтації нашим співвітчизникам у Іспанії» завжди порекомендує вам перевірені іспанські компанії і організації, що надають такі професійні послуги. Наша служба допомоги завжди порекомендує вам перевірених фахівців, які вже давно працюють на території Іспанії і зарекомендували себе лише з кращого боку. При цьому наша служба завжди підтримує постійні контакти з фірмами і фахівцями, які надають допомогу тим, хто звертається до нас.

Кваліфіковані оператори нашої служби безкоштовно допоможуть вам у самих різних питаннях, а у разі потреби переадресують вас до потрібного і перевіреного фахівця.

Сервіс працює щодня з 10.00 до 20.00 години без перерви на обід і без вихідних.  


Наші контактні телефони: +34 91 367 22 37 / +34 662 490 014.