Ми раді вітати Вас на сайті !
Оновлення сайту виконується постійно - будьте в курсі усіх проблем, що стосуються імміграції і життя в Іспанії!
Шановні відвідувачі і користувачі сайту "ГОЛОС УКРАЇНИ В ІСПАНІЇ"!

САЙТ ДОПОМОГИ І ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНСЬКИМ ІММІГРАНТАМ В ІСПАНІЇEspañol    Русский


Соціальні програми Іспанії.
Мікрокредит для жінок - підприємців.У Іспанії існують соціальні програми підтримки ініціативних людей і, зокрема, жінок - іммігрантів.


Саме для жінок з ініціативою і чітким представленням проекту власної справи існує цікава і дуже доступна в здобутті кредиту до 15.000 євро строком на п'ять років програма, яка називається «Microcrédito para la mujer emprendedora». Цю програму розробив Інститут Жінки (Instituto de la Mujer) спільно з Головним Управлінням Малим і Середнім підприємством (DGPYME) Міністерства Промисловості, Комерції і Туризму за підтримкою банку la Caja de Ahorros в Pensiones de Barcelona (La Caixa).

 

Різні громадські і приватні жіночі організації і фонди, активно беруть участь в проекті, роз'яснюючи жінкам крок за кроком, процес підготовки і оформлення запиту, а також надають консультаційні послуги при підготовці бізнес-плану. Такими є: La Federación Española de Mujeres Empresarias, de Negocios y Profesionales (FEMENP), la Fundación Internacional de la Mujer Emprendedora (FIDEM), la Organización de Mujeres Empresarias y Gerencia Activa (OMEGA), la Unión de Asociaciones de Trabajadoras Autónomas y Emprendedoras (UATAE), Fundación Laboral WWB en España (Banco Mundial de la Mujer), Fundación Mujeres y la Federación de Mujeres Progresistas. Щорік загальна субсидія під цю програму складає 6.000.000 євро. Соціальний європейський Фонд частково фінансує проект.
 


Отже, МІКРОКРЕДИТ під власну справу можуть отримати:


- Жінки, що почали власну справу протягом року, передування подачі заявки на мікрокредит. Існують виключення, коли до розгляду беруться плани підприємств, заснованих за 2 роки до подачі заявки на мікрокредит.

 

- Жінки, які можуть надати бізнес-план відповідно до прийнятого зразка (його якраз і надають, допомагаючи в правильному заповненні, вище перелічені організації), а також сертифікат правдивості проекту, який видається на підставі бізнес-плану однієї з вищеназваних організацій.

 

- Жінки, які мають більше 50% участі в компанії, для якої запрошується мікрокредит.
 


Умови, на яких МІКРОКРЕДИТ надається жінкам з легальною резиденцією по всій Іспанії:


- Максимальна сума кредиту складає 15.000 євро (з можливістю збільшення до 25.000 євро при відповідних документах). 


- Період амортизації – 5 років з фіксованою ставкою 5% в рік з можливістю продовження на 6 місяців. 


- Комісія відкриття кредиту 0,50%. 


- Комісія з вивчення бізнес-плану 0,25%. 


- Комісія з дострокового погашення 0%. 


- Максимальна сума фінансування 95% вартостей проекту.


- Кредит надається під фіксований вид інвестиції: приміщення під новий бізнес  –оренда або покупка, придбання меблів і орг. техніка і так далі (а не під оплату, наприклад, ремонту, зарплат, послуг і тому подібне).


- Перш ніж подавати заявку, необхідно перевірити, чи не існує у вас яких-небудь заборгованостей перед банками або іншими організаціями по продажах чого-небудь на виплат з непогашеними в час квотами (наприклад, невживаний рахунок в банці, де давно немає сальдо, але могли набігти пені за його підтримку з боку банку і тому подібне такі дрібні заборгованості мають бути погашені).