Ми раді вітати Вас на сайті !
Оновлення сайту виконується постійно - будьте в курсі усіх проблем, що стосуються імміграції і життя в Іспанії!
Шановні відвідувачі і користувачі сайту "ГОЛОС УКРАЇНИ В ІСПАНІЇ"!

САЙТ ДОПОМОГИ І ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНСЬКИМ ІММІГРАНТАМ В ІСПАНІЇ


Адвокатська компанія

Prevision Legal Abogados

http://spainruslegal.com/


Сфера нашої діяльності, практичний досвід і профессіоналіз можуть бути корисні Вам, кожній людині або в бізнесі.

Фахівці компанії починали свою професійну трудову діяльність з 1975 року, і в даний час, можуть запропонувати Вашій увазі якісні юридичні та інші послуги, а також співробітництво в самих різних напрямках.

 

Усі працівники компанії являються громадянами Іспанії, з вищою іспанською юридичною освітою й довголітньою практикою роботи в судах Іспанії.

Професіоналізм Компанії - це гарантія якісного ведення кримінальних, цивільних, господарських, адміністративних справ, повне та всебічне проведення консультацій, кваліфікований супровід в ході судового розгляду, збір доказів та всіх необхідних документів. Адвокати Адвокатської компанії фахівці-практики.

Наше завдання помчить вам у вирішенні виникаючих питань в галузі кримінального, цивільного, господарського, адвміністратівного права. Компанія забезпечує конфіденційність та індивідуальний підхід до кожного клієнта, що веде до більш об'єктивного розуміння виниклих ситуацій.

Наша Компанія багатопрофільна професійна адвокатська фірма юридична компанія, адвокатське бюро, яка має практичний юридичний досвід, здійснює надання консультацій, комплексний юридичний супровід та юридичний захист клієнтів, представництво інтересів (захист інтересів в суді, допомога юриста, адвоката), надає юридичні послуги, послуги адвокатів і лобіювання інтересів в
Іспанії, послуги з реєстрації та ліквідації підприємств, імміграційні та эммиграционные послуги для громадян, послуги легалізації документів і "апостиль", аудит та багато іншого.

Профілюючі напрямки діяльності Компанії - надання адвокатами, юристами, юридичних консультантів повного спектру юридичних послуг по всій
Іспанії, комплексне правове обслуговування та супровід та захист прав і законних інтересів наших клієнтів (громадян і підприємств) по самих різних справах.

Ми надаємо абонентське юридичне обслуговування і супровід.

Компанія має досвід комплексного юридичного супроводу, ефективного правового захисту інтересів клієнтів.

У Компанії налагоджені партнерські стосунки з українськими та іноземними юридичними і адвокатськими фірмами, іншими компаніями, що надають послуги.

 

Імміграційний Aдвокат

Іміграція і еміграція.

Надаються послуги проставлення штампа апостиль на документах і консульська легалізація документовістребованіе документів з органів РАЦС, архівів та ін, витребування з Україні з подальшим засвідченням, отримання довідки про відсутність судимості, довідка про несудимість. Підготовка документів для отримання "Permiso de Residencia e Permiso de Trabajo en España”.

 

Усна консультація, письмова консультація, консультація online, віртуальна консультація юристів, юриста з питань: роз'яснення законодавства Іспанії, нормативно-правових актів, вивчення документів і матеріалів, оцінка судової перспективи справ, консультація, експертиза договорів та інших документів, консультаційний супровід судових процесів; ведення переговорів і досудове врегулювання спорів; рішення проблем, що виникають у процесі фінансово-господарської діяльності, юридичний, правовий аналіз, знаходження колізії в праві, консультації з інших юридичних питань.

Консультації: загальні, поглиблені.

Одне і знаправленій - безкоштовна консультація адвоката, юриста з різних правових юридичних питань.

 

Розробка, складання процесуальних та юридичних документів, позовів адвокатом, юристом: позовну заяву (позов), позов у цивільному процесі, позов у кримінальному процесі, віндикаційний позов, негаторний позов, позов про розірвання шлюбу, позов про взискініі боргу, позов про виселення, позов про відшкодування шкоди, доповнення, заперечення, відгук на позовну заяву, зустрічну позовну заяву, апеляційна та касаційна скарга, відповідь на запит, листи, заяви, запит, клопотання, претензія, скарга, позов арбітраж, - арбітражний позов, інші позови, юридичний висновок , аналітична довідка; отримають рішення суду, розробка установчих документів та внесення змін до установчих документів: внесення змін до статуту, зміна назви, заміна і вихід виведення засновника або керівника, відновлення втрачених документів, зміна юридичної адреси, переведення в інший район, внесення змін до види діяльності, отримання довідки, виписки, витягу з Єдиного державного реєстру, надання відомостей інформації про Іспанський  юридичну особу або підприємця.

 

Представництво та захист в суді (суд) адвокатом, юристом, юрисконсультом: до загального суду (районний суд), апеляційний суд, (апеляційний господарський суд - апеляційний арбітражний суд позов арбітражний), касаційний суд (верховний суд, вищий господарський - вищий арбітражний суд) , міжнародний суд з прав людини, господарський суд (арбітражний суд), адміністративний суд (админ суд), апеляційний суд, міжнародний комерційний арбітраж, третейський суд, районний суд, апеляційний, поводження з Иском до судів, у правоохоронних органах міліція, прокуратура, супровід в процесі кримінального судочинства на будь-якій стадії кримінального процесу на стадії дізнання, попереднього слідства, участь при проведенні слідчих дій, виїзд при затриманні та обшуку, супровід експертиз, при розгляді справ у судах, оскарження вироків і незаконних дій посадових осіб та ін, адвокат суд , органах державної влади, перед контролюючими органами, перед громадянами. Ми отримаємо для Вас (в суді): рішення, визначення постанову судів.

 

Категорії справ:

 

кримінальні - кримінальний адвокат (адвокат у кримінальних справах) - адвокати у кримінальних справах, цивільні - цивільний адвокат (адвокат з цивільних справ), господарські суперечки.

 

господарський авокат - (арбітражний адвокат, арбітраж послуги авоката), арбітраж, оскарження та скасування рішень органів управління товариства, постанов, актів виконавчої служби, податкові спори, адміністративні справи і процес.

 

бізнес адвокат - спадщина, спадкові справи, успадкування, суперечки, вступ в спадок, прийняття, відмова, усунення від спадщини, відновлення термінів на вступ у спадщину, оформлення спадщини, розшук спадкоємців, сімейні справи, суперечки, розірвання шлюбу, розлучення, недійсність шлюбу, фіктивний шлюб, процеси, розподіл майна колишнього подружжя, усиновлення, опіка, піклування, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, аліменти, взискканіе аліментів, встановлення і визнання батьківства, визнання особи недієздатною або обмежено дієздатною.

 

сімейний адвокат та адвокат з розлучень - (адвокат з питань сімейного права), житлове право суперечки, недійсність угод, угоди з нерухомістю, виписка, виселення та вселення осіб у через суд, усунення перешкод у праві користування.

 

житловий адвокат - (адвокат з житлових питань); визнання права власності, переведення нерухомості з житлового в нежитловий фонд, узаканіваніе самовільних будівель, перепланування, розробка та підготовка технічного висновку; майнові спори; трудові спори; адвокат по ДТП (авто адвокат), ДТП, спори з Guardia Civil e Policia Municipal; митні суперечки і митний контроль; суперечки з банками та кредитними установами, повернення депозитів; суперечки зі страховими компаніями, страхування, стягнення страхових сум.

 

страховий адвокат - стягнення грошових коштів, боргів, заборгованості за договорами, розписках (позов про стягнення боргу ), розшук боржників, розшук майна боржників; відшкодування збитків та шкоди, стягнення;

 

імміграційний адвокат - визнання, встановлення фактів що мають юридичне значення та інше, податковий адвокат.

 

Реєстрація підприємства, перереєстрація, ліквідація, закриття, припинення, банкрутство і реорганізація, злиття, поглинання юридичної особи - суб'єкта господарської діяльності - фірми, підприємства, компанії і підприємця (фізична особа - підприємець, приватне підприємство, товариство з обмеженою відповідальністю, відкрите акціонерне товариство, закрите акціонерне товариство, філія і представництво), з подальшою постановкою на облік в контролюючих органах: податкова інспекція, фонди.

Отримання свідоцтва платника єдиного податку, податку на додану вартість (ПДВ). Відкриття поточного рахунку в банку. Розробка та підготовка проектів змін та доповнень до установчих документів підприємства, реєстрація ізменєїе, реорганізації юрособи, оформлення зміни розміру статутного фонду, реєстрація випуску (емісія) або розміщення акцій, отримання виписки і довідки з єдиного реєстру. Надання та обслуговування юридичної адреси.

 

Разове та абонентське правове юридичне обслуговування підприємства, правовий юридичний аудит юрисконсультом господарської діяльності підприємств, захист інтересів клієнтів у процесі проведення перевірок контролюючими органами, в адміністративних, третейських в господарських судах, Міжнародному комерційному арбітражі (суді), супровід договірної діяльності, участь у переговорах, аналіз та експертиза договорів, супровід експертиз, розробка внутрішніх документів підприємства, договорів, актів, претензій, протоколів, пропозицій та інших документів юрисконсультом), представництво інтересів кредиторів у процедурі банкрутства, інші правові аспекти.

 

Наш головний пріоритет - це надання якісних юридичних послуг, адвокатських послуг, вам надасть юридичні послуги адвокат, юрист компанії, юрисконсульти, ефективний правовий захист прав, свобод і законних інтересів громадян і юридичних осіб, надання якісних перекладацьких послуг, послуг правового юридичного аудиту, послуги реєстрація підприємств, нотаріальних, легалізаційного та інших послуг.

Всі сфери діяльності Компанії є для нас пріоритетними. Особлива увага приділяється формуванню довгострокового партнерства.