Ми раді вітати Вас на сайті !
Оновлення сайту виконується постійно - будьте в курсі усіх проблем, що стосуються імміграції і життя в Іспанії!
Шановні відвідувачі і користувачі сайту "ГОЛОС УКРАЇНИ В ІСПАНІЇ"!

САЙТ ДОПОМОГИ І ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНСЬКИМ ІММІГРАНТАМ В ІСПАНІЇEspañol    Русский


Довідка про несудимість для Іспанії

Довідка про непритягнення

до кримінальної відповідальності


Довідка про несудимість для Іспанії з України. Оскільки в Іспанії цей документ надають люди, в основному, під час процедури легалізації свого положення в Іспанії для підтвердження відсутності судимостей поза Іспанією, тому коротко документ називають Довідка про Несудимість. У нашому випадку ми розглядаємо Довідку про Несудимість з України для Іспанії.
Довідка про несудимість це Довідка з Управління Інформаційних Технологій ГУМВС України - Форма ІП - 1. В основному, довідка про несудимість в Іспанії потрібна для подачі пакету документів на легалізацію. Дуже важливий момент це правильність оформлення довідки про несудимість для Іспанії з України. Для визнання в Іспанії довідки про несудимість з України потрібно правильно виконати три процедури:

1. Здобуття самої довідки про несудимість в Україні.

2. Проставляння апостіля (апостілірованіє) на довідці про несудимість.

3. Переклад іспанською мовою довідки про несудимість з України для Іспанії (існує декілька варіантів).

Здобуття довідки про несудимість в Україні:

1. Довідка про несудимість видається Управлінням Інформаційних Технологій ГУМВД (Головного Управління Міністерства Внутрішніх Справ) України. Довідка про несудимість видається як в Києві, так і в інших обласних центрах.

2. Згідно з порядком легалізації документів відповідно до Гаагської Конвенції від 1961 року, яка набрала чинності на Україні 22.12.2003 років, довідка про несудимість має бути обов'язково апостілірована, тобто на довідці має бути проставлений спеціальний штамп АПОСТІЛЬ (APOSTILLA).
Проставляння апостіля (апостілірованіє) на довідці про несудимість для Іспанії здійснюється в Міністерстві Закордонних Справ України.

У випадку відсутності штампу АПОСТІЛЬ, довідка про несудимість недійсна на території Іспанії і не може бути взята до розгляду установами по питаннях іноземців (Oficina de Extranjería). В першу чергу, це важливо для легалізації громадян України, які перебувають на території Іспанії нелегально і мають намір легалізувати своє положення в Іспанії, згідно прийнятого Регламенту до Закону про права і свободи іноземців і їх соціальну інтеграцію (Boletín Oficial de Estado 11.12.2009).

Довідка про несудимість або довідка про відсутність судимості - це документ який свідчить про відсутність чи наявність судимості вказаної особи на території будь якої держави. Назва "довідка про несудимість" чи "довідка про відсутність судимості" не зовсім вірна, тому що в даному документі відбивається або відсутність або наявність судимості.

Тому що в Іспанії цей документ надають люди, в основному, під час процедури легалізації свого положення в Іспанії для підтвердження відсутності судимостей поза Іспанією, в Україні, коротко документ називають Довідка про Несудимість. У нашому випадку ми розглядаємо Довідку про Несудимість з України для Іспанії.

Довідка про несудимість це Довідка з Управління Інформаційних Технологій ГУМВС України - Форма ІП - 1.

В основному, довідка про несудимість в Іспанії потрібна для подачі пакету документів на легалізацію в Іспанії.

Дуже важливий момент це правильність оформлення довідки про відсутність судимості для Іспанії з України.       Для визнання в Іспанії довідки про несудимість з України потрібно правильно виконати три процедури:

· Одержання самої довідки про несудимість в Україні.
· Проставлення апостиля (апостилювання) на довідці про відсутність судимості.
· Переклад на іспанську мову довідки про несудимість з України для Іспанії (існують декілька варіантів).

Одержання довідки про несудимість в Україні:

1. Довідка про несудимість видається Управлінням Інформаційних Технологій ГУМВД (Головного Управління Міністерства Внутрішніх Справ) України.

Довідка про несудимість видається як у Києві, так і в інших обласних центрах. Повний список органів уповноважених видавати довідки про несудимість, дивіться ТУТ.

Зразок довідки про несудимість з України.
2. Відповідно до порядку легалізації документів у відповідності з Гаазькою Конвенцією від 1961 року, що набрала сили на Україні 22.12.2003 року, довідка про несудимість повинна бути обов´язково апостильована, тобто на довідці повинний бути проставлений спеціальний штамп АПОСТИЛЬ (APOSTІLLA).

Проставление апостиля (апостилювання) на довідкі про несудимість для Іспанії здійснюється в Міністерстві Закордонних Справ України.

Зразок апостиля на довідці про несудимість з України (проставляється зі зворотної сторони документа).

У випадку відсутності штампа "АПОСТИЛЬ", ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ є недійсною на території Іспанії та не може бути прийнята до розгляду установами з питань іноземців (Ofіcіna de Extranjerіa). У першу чергу, це важливо для легалізації в Іспанії громадян України, що перебувають на території Іспанії нелегально та мають намір легалізувати своє положення, згідно прийнятого Регламенту до Закону про права та волі іноземців і їхню соціальну інтеграцію (Boletіn Ofіcіal de Estado 07.01.2005).

3. Переклад довідки про несудимість для Іспанії здійснюється відповідно до ПРОЦЕДУРИ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ІНОЗЕМНИХ ДОКУМЕНТІВ (PROCEDІMІENTO DE LEGALІZACІON DE DOCUMENTOS EXTRANJEROS).

ПРИМІТКА: ПЕРЕКЛАД ІНОЗЕМНИХ ДОКУМЕНТІВ:

Документи, видані за кордоном (поза Іспанією - прим. перекладача), повинні супроводжуватися відповідним офіційним перекладом на іспанську чи іншу офіційну мову у випадках передбачених артикулом 36 Закону 30/1992. У цьому випадку офіційними перекладами вважаються наступні переклади:

a) Переклади з іноземної мови на іспанську виконані Присяжним Перекладачем (Іnterprete Jurado), уповноваженим Міністерством Закордонних Справ Іспанії. Такий переклад не має потребу в легалізації.

b) Переклади з іноземної мови на офіційну мову Автономного Співтовариства, у якому виконуються процедури, виконані Присяжними Перекладачами (Іnterpretes Jurados), уповноваженими переводити в даній Автономії, уповноваженим Міністерством Закордонних Справ Іспанії. Такий переклад не має потреби в легалізації.

c) Переклади виконані Посольством / Консульством Іспанії в будь-якій країні.

d) Переклади виконані Посольством / Консульством країни, що видала чи документ країни громадянином якої є зацікавлена особа, в Іспанії.

РЕЗЮМЕ: довідка про несудимість для Іспанії з України повинна бути:

1. Отримана в офіційному уповноваженому органі - список організацій уповноважених на видачу довідок про несудимість ТУТ.

2. Правильно апостильована - повинний стояти апостиль МЗС України, а не іншої організації.

Довідки прислані з України без апостиля в Іспанії НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ. Апостиль на українських документах ставиться лише в Україні.

3. Переведена в уповноваженому органі і/чи уповноваженою особою і, у деяких випадках, підписі повинні бути легалізовані в Міністерстві Закордонних Справ і Кооперації Іспанії в Мадриді.

Переклади виконані у перекладачів чи агентств по перекладах в Україні (у тому числі і завірені українським нотаріусом) - НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ.