Ми раді вітати Вас на сайті !
Оновлення сайту виконується постійно - будьте в курсі усіх проблем, що стосуються імміграції і життя в Іспанії!
Шановні відвідувачі і користувачі сайту "ГОЛОС УКРАЇНИ В ІСПАНІЇ"!

САЙТ ДОПОМОГИ І ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНСЬКИМ ІММІГРАНТАМ В ІСПАНІЇ


 

 

 


Чому Іспанський адвокат?
 
Представляти в суді Іспанії Ваші інтереси повинен адвокат Іспанії.

Не забувайте - ПЕРША АПЕЛЯЦІЯ ЯВЛЯЄТЬСЯ ОСНОВОЮ НА ЯКІЙ БАЗУВАТИМЕТЬСЯ ВЕСЬ СУДОВИЙ ПРОЦЕС ПО ВАШІЙ СПРАВІ!

Ваша справа буде розглянута незалежним суддею, у термін певним законодавством, який оцінить всі надані Вами докази і, грунтуючись на нормах імміграційного законодавства Іспанії та зважаючи на обставини конкретно Вашої апеляції, прийме остаточне рішення по Вашій справі.

При будь-який сумнівах в загальному порядку та процедури подачі інформації в анкеті, краще всього звертатися у інформаційне вікно консульства, а не звертатися за допомогою до туристичних і візових агенцій.

Численний досвід спілкування з клієнтами, які отримали відмову з вини туристичних фірм, або "консультантів під Посольством" дає нам право говорити, що основними причина  відказів є невірна інформація в анкетах, або невірно поданий пакет документів, що показує "кваліфікацію" таких помічників, цілью яких тільки є отримання грошей любою ціною.

А невірно і неграмотно складена з юридичної точки зору апеляція частенько навіть не розглядається і не приймається до діловодства, а летить прямо в сміттєву корзину, в слідстві чого ви дістаєте повторну відмову. У такому випадку ви зможете апелювати лише до Верховного Суду Іспанії в перебігу двох місяців з моменту офіційного здобуття другої відмови.

При подачі апеляції ми рекомендуємо Вам обов'язково звертатися до професійних кваліфікованих спеціалістів в Іспанії.

Чому саме в Іспанії? На перший погляд з точки зору тих, хто знаходиться в Україні, логічно звернутися за допомогою до українських юристів, отримати гарантії "100%-го рішення проблеми", заплатити гроші і чекати результату.

Ніскільки не хочемо ставити під сумнів кваліфікацію українських юристів, але "Дослідження Global Corruption Barometer 2010, опубліковане міжнародною організацією по боротьбі з корупцією Transparency International, свідчить про те, що корупція зростає по всьому світі. Показники України є одними з найгірших серед країн колишнього Радянського союзу, а її судова система взагалі виявилась найкорумпованішою в світі". http://www.kyivpost.ua/, а це вже з області престижу на міжнародній арені та довіри самій судовій системі і адвокатові, як члену цієї системи.

По-перше, запитайте себе: "Хто краще знає іспанське законодавство – український чи іспанський юрист?". Відповідь ясна як божий день – без сумніву іспанський! Це об'єктивна реальність: так саме як український адвокат володіє юридичною ситуацією в Україні краще ніж іспанський, тому що має великий попит, кожний день спілкується з українськими фахівцями і знає специфіку "вирішення проблеми".

По-друге: не слід забувати і те, чий адвокат "свій", а хто "чужий" для іспанської Феміди. Корпоративність – важливіший фактор. Це дуже закрита система і чужих тут не існує.

По-третє: іспанський адвокат знає специфіку проходження справи через судові іспанські інстанції, знає усі перепони і може реально прогнозувати перспективи судової справи.

І в четвертих: висококваліфікований іспанський адвокат ніколи не гарантуватиме 100%-го "вирішення проблеми", тому що Феміда це дуже капризна тітка. Іспанські адвокати беруть гроші за добросовісне виконання  своїх професійних обов'язків.

Наша наполеглива рекомендація – користуйтесь послугами тільки кваліфікованих іспанських адвокатів для складання і подачі першої апеляції в Консульство Іспанії і її копій в Міністерство Закордонних Справ Іспанії в Мадриді. В 80-90% випадках юридично грамотно складена і в терміни подана апеляція розглядається позитивно і ви будете відновлені у ваших правах на здобуття візи до Іспанії.

Майте на увазі, що апеляції до Верховного Суду подається безпосередньо в Мадриді і не може бути подана в іншій провінції Іспанії.

Користуючись послугами юристів не з Мадрида, ви будете вимушені оплачувати чималі витрати на кур'єрів або посередників для подання вашої апеляції до Верховного Суду Іспанії.