Ми раді вітати Вас на сайті !
Оновлення сайту виконується постійно - будьте в курсі усіх проблем, що стосуються імміграції і життя в Іспанії!
Шановні відвідувачі і користувачі сайту "ГОЛОС УКРАЇНИ В ІСПАНІЇ"!

САЙТ ДОПОМОГИ І ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНСЬКИМ ІММІГРАНТАМ В ІСПАНІЇ


 

 
Апеляція, відмова у візі в Іспанію
 

Подача документів з метою отримання візи у консульський відділ Посольства Королівства Іспанія в Україні може для Заявника закінчитися негативним рішенням.

Подальші дії людини, яка отримала відмову, залежать від багатьох факторів: мети візиту, типу запрошуваної візи, також причин, якими працівник візового відділу обгрунтував  таке рішення.        

Інформація про відмову у візі заноситься до інформаційної бази дипломатичного представництва, до якої мають доступ офіцери інших іноземних дипломатичних представництв в Україні країн-учасниць Шенгенської Угоди. Скориставшись таким доступом до цієї інформації, вони можуть прийняти таке ж негативне рішення відносно Заявника на відкриття візи до своїх країн.

Така ситуація досить типічна для громадян України.

Причина, за якою Посольство Королівства Іспанія відмовляє Заявнику у в'їзді до Іспанії, як правило, загальна. У відмові не дається детальних пояснювань. При цьому Посольство зобов'язане надати письмове повідомлення про можливість оскарження негативного рішення.

При отриманні відмови у візі, у консульському відділі Посольства Королівства Іспанія Заявник  має законне право оскаржити рішення посольства, тобто подати апеляцію.

Аапеляцію Ви маєте право подати у встановлені терміни не тільки в Посольство Королівства Іспанія, але й до адміністративного суду в Іспанії.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Не є секретом те, що будь-яке іноземне дипломатичне представництво, Посольство Королівства Іспанія не є виключенням у тому, по першу чергу, бачить в будь-якому Заявникові потенційного іммігранта.

З цією метою Посольство часто відмовляє у візі побічно.  Заявнику не віддають паспорт з відмовою, а просять надати письмове пояснення з приводу наміченого візиту.

В такому випадку, працівник консульського відділу не пояснює Заявнику, що конкретно він хоче знати. Це однозначно вказує на те, що у працівника посольства під час інтерв'ю виникла підозра, але не маючи достатніх підстав для відмови у візі, він хоче отримати від Заявника особисто написане і підписане письмове підтвердження будь-яких фактів, які б підтвердили його припущення.

При невірно представленій Заявником та невірно розтлумаченій працівником посольства інформації у такому «поясненні», виникає велика загроза  подальшого успішного рішення при апеляції.

Іноді посольство відмовляє у візі внаслідок наявності «негативної» інформації про Заявника в Шенгенській Інформаційній Системі (Schengen Information System - SIS). Але це може бути не завжди вірним. У багатьох випадках посольство помилялося внаслідок того, що треті особи могли скористатися документами Заявника без його дозволу.  
        
У такому разі, ми готові надати допомогу в отриманні офіційних документів, щодо інформації в системі SIS. Наявність такого документа повністю зніме з Вас підозру, як про людину "небажану для в'їзду до країн Шенгенської Угоди".

У разі, коли з будь-яких причин, інформацію про Вас було внесено до інформаційної бази Шенгенської Інформаційної Системи, або Вас було депортовано з будь-якої країни, ми готові Вам надати допомогу в проведенні процедури анулювання існуючого запису про Вас, якщо такі підстави є.

Подача апеляції - справа серйозна.

Апеляція - офіційний юридичний документ, який є основою можливого подальшого судового розгляду в Суді Испанії. Апеляція повинна бути складена і подана в певній формі з відповідними документами, які доводять Вашу правоту, згідно вимог посольства Іспанії та відповідно до норм імміграційного законодавства Іспанії.

Складену юристом апеляцію необхідно перекласти на іспанську мову і підписати особисто.

Практично завжди грамотно складена апеляція в посольство знімає проблему і Заявитель відновлюється в своєму праві на здобуття візи до Іспанії.

Взагалі дуже складно давати категоричні поради, як составляти апеляцію, багато чого залежить від кожного конкретного випадку, проте певні закономірності існують.

В апеляції необхідно чітко обгрунтувати, чому рішення офіцера посольства є невірним. Висновки повинні грунтуватися на незаперечних доказах та фактах, а не на емоціях, думки висловлюватися максимально стисло і чітко. У жодному випадку не треба писати того, чого не було, і не прагнуть «перекручувати» доведені факти.

Після отримання апеляції, проводиться повторний розгляд заяви з урахуванням нових свідоцтв (документів, фактів), підтверджуючих  правоту Заявителя. В більшості випадків, якщо апеляція містить незаперечні підтверджені факти, офіцер посольства може змінити своє рішення і задовольнити заявку на отримання візи.

В окремих випадках може бути надана можливість подання нового пакету документів в посольство, за цією ж категорією візи, для розгляду справи "з чистого листа". Це  дасть вам змогу ретельніше підготувати новий пакет документів і підготуватися до інтерв'ю.

У випадку коли посольство не змінило свого рішення, у вас є право подальшої апеляції. Візовий офіцер зобов'язаний надати вам письмову мотивовану відповідь на вашу апеляцію, в якій ще детальніше повинен повідомити, чому вам відмовлено у в'їзді до Іспанії. В такому випадку ви маєте право подачі апеляції на рішення візового офіцера про відмову Вам у візі до вищої інстанції - Адміністративного суду Іспанії.   
       
Представляти в суді Іспанії Ваші інтереси повинен адвокат Іспанії.

Не забувайте - ПЕРША АПЕЛЯЦІЯ ЯВЛЯЄТЬСЯ ОСНОВОЮ НА ЯКІЙ БАЗУВАТИМЕТЬСЯ ВЕСЬ СУДОВИЙ ПРОЦЕС ПО ВАШІЙ СПРАВІ!

Ваша справа буде розглянута незалежним суддею, у термін певним законодавством, який оцінить всі надані Вами докази і, грунтуючись на нормах імміграційного законодавства Іспанії та зважаючи на обставини конкретно Вашої апеляції, прийме остаточне рішення по Вашій справі.

При будь-який сумнівах в загальному порядку та процедури подачі інформації в анкеті, краще всього звертатися у інформаційне вікно консульства, а не звертатися за допомогою до туристичних і візових агенцій.

Численний досвід спілкування з клієнтами, які отримали відмову з вини туристичних фірм, або "консультантів під Посольством" дає нам право говорити, що основними причина  відказів є невірна інформація в анкетах, або невірно поданий пакет документів, що показує "кваліфікацію" таких помічників, цілью яких тільки є отримання грошей любою ціною.

А невірно і неграмотно складена з юридичної точки зору апеляція частенько навіть не розглядається і не приймається до діловодства, а летить прямо в сміттєву корзину, в слідстві чого ви дістаєте повторну відмову. У такому випадку ви зможете апелювати лише до Верховного Суду Іспанії в перебігу двох місяців з моменту офіційного здобуття другої відмови.


 При подачі апеляції ми рекомендуємо Вам обов'язково звертатися до професійних кваліфікованих спеціалістів в Іспанії.

Чому саме в Іспанії? На перший погляд з точки зору тих, хто знаходиться в Україні, логічно звернутися за допомогою до українських юристів, отримати гарантії "100%-го рішення проблеми", заплатити гроші і чекати результату.

Ніскільки не хочемо ставити під сумнів кваліфікацію українських юристів, але "Дослідження Global Corruption Barometer 2010, опубліковане міжнародною організацією по боротьбі з корупцією Transparency International, свідчить про те, що корупція зростає по всьому світі. Показники України є одними з найгірших серед країн колишнього Радянського союзу, а її судова система взагалі виявилась найкорумпованішою в світі". http://www.kyivpost.ua/, а це вже з області престижу на міжнародній арені та довіри самій судовій системі і адвокатові, як члену цієї системи.

По-перше, запитайте себе: "Хто краще знає іспанське законодавство – український чи іспанський юрист?". Відповідь ясна як божий день – без сумніву іспанський! Це об'єктивна реальність: так саме як український адвокат володіє юридичною ситуацією в Україні краще ніж іспанський, тому що має великий попит, кожний день спілкується з українськими фахівцями і знає специфіку "вирішення проблеми".

По-друге: не слід забувати і те, чий адвокат "свій", а хто "чужий" для іспанської Феміди. Корпоративність – важливіший фактор. Це дуже закрита система і чужих тут не існує.

По-третє: іспанський адвокат знає специфіку проходження справи через судові іспанські інстанції, знає усі перепони і може реально прогнозувати перспективи судової справи.

І в четвертих: висококваліфікований іспанський адвокат ніколи не гарантуватиме 100%-го "вирішення проблеми", тому що Феміда це дуже капризна тітка. Іспанські адвокати беруть гроші за добросовісне виконання  своїх професійних обов'язків.

Наша наполеглива рекомендація – користуйтесь послугами тільки кваліфікованих іспанських адвокатів для складання і подачі першої апеляції в Консульство Іспанії і її копій в Міністерство Закордонних Справ Іспанії в Мадриді. В 80-90% випадках юридично грамотно складена і в терміни подана апеляція розглядається позитивно і ви будете відновлені у ваших правах на здобуття візи до Іспанії.

Майте на увазі, що апеляції до Верховного Суду подається безпосередньо в Мадриді і не може бути подана в іншій провінції Іспанії.

Користуючись послугами юристів не з Мадрида, ви будете вимушені оплачувати чималі витрати на кур'єрів або посередників для подання вашої апеляції до Верховного Суду Іспанії. 
Звернувшись до нас  ВИ НІКОЛИ НЕ ПРОГРАЄТЕ!